Pon. - pt. 8:00 - 20:00; sob. 9:00 - 13:00 +48 32 253 27 00

Globiana Medical Center

powstała z motywacji stworzenia miejsca, które realnie i holistycznie pomaga pacjentom w utrzymaniu dobrego stanu zdrowia i jak najszybszym powrocie do jego pełni, kiedy zachodzi taka potrzeba. W sytuacji, w której pojawia się choroba, chcielibyśmy móc chwycić za telefon i zadzwonić do sprawdzonego miejsca, gdzie szybko otrzymamy adekwatną pomoc medyczną, gdzie będziemy mogli wykonać wszystkie potrzebne badania diagnostyczne, gdzie przyjazny personel medyczny odpowie na każde nurtujące pytanie i gdzie zostanie zaproponowany konkretny plan leczenia, a jeśli będzie potrzeba jego poszerzenia – zostaną umówione potrzebne wizyty. My w Globiana Medical Center doskonale to rozumiemy, sami też bywamy pacjentami i tworząc nasze Centrum Medyczne, uwzględniliśmy każdy z powyższych aspektów, w naszym biznesowym DNA. Powołaliśmy do życia, unikalne na skalę europejską nowoczesne Centrum Medyczne, gdzie pacjent ma dostęp w jednej lokalizacji do możliwości skorzystania z ponad 3500 unikalnych usług medycznych! Od lekarza pierwszego kontaktu, przez konsultacje specjalistyczne, badania laboratoryjne, zaawansowaną diagnostykę obrazową aż do zabiegów operacyjnych w ramach chirurgii jednego dnia. Globianę współtworzą doświadczeni i utytułowani lekarze, wykwalifikowany personel pielęgniarski, technicy RTG i MR, optometryści, specjaliści i managerowie ochrony zdrowia, którzy doskonale rozumieją potrzeby pacjentów i chcą tworzyć nową jakość, opartą na partnerskiej komunikacji z pacjentem, dostępnej, rzeczywistej opiece medycznej, nowoczesnych narzędziach IT i najlepszym sprzęcie medycznym. Naszą misją jest wyznaczanie nowych standardów opieki medycznej, holistycznej i rzeczywiście skupionej na potrzebach oraz doświadczeniach pacjentów, realizowanej w nowoczesny, interaktywny sposób. Zapraszam do odwiedzenia Globiana Medical Center i przekonania się osobiście o tym, jak rozumiemy jakość i jak pracujemy oferując nowoczesną opiekę medyczna, opiekę medyczną jutra

O nas

Globiana - synonim opieki medycznej jutra!

Globiana Medical Center w Katowicach to nowoczesna placówka medyczna, która powstała z myślą o zapewnieniu pacjentom kompleksowej opieki zdrowotnej na najwyższym poziomie. Odkąd otwarto jej drzwi, stała się ona jednym z wiodących ośrodków medycznych w regionie.

Globiana Medical Center oferuje szeroki zakres usług medycznych, takich jak:

 • konsultacje lekarskie
 • diagnostyka laboratoryjna
 • zabiegi chirurgiczne
 • Salon Optyczny - dobór opraw i soczewek kontaktowych

Prywatna Opieka Zdrowotna

Jednym z wyróżników Globiana Medical Center jest innowacyjne podejście do leczenia, oparte na najnowszych osiągnięciach medycznych i technologicznych. Ośrodek posiada nowoczesny sprzęt diagnostyczny i medyczny, co pozwala na szybką i precyzyjną diagnozę oraz skuteczne leczenie.

Nie bez znaczenia jest również lokalizacja Globiana Medical Center w Katowicach, w pięknym, nowoczesnym budynku, który już na pierwszy rzut oka przyciąga wzrok swoją elegancją i stylowym designem. Centrum Medyczne przy ul. Zabrskiej 17 umożliwia łatwy dostęp do placówki zarówno dla mieszkańców miasta, jak i okolicznych miejscowości.

 • Przychodnia, posiadająca kilkanaście w pełni wyposażonych gabinetów lekarskich
 • Salon Optyczny z selekcją oprawek niszowych projektantów
 • Centrum Diagnostyki Obrazowej – RTG, USG, KTG, EKG, Rezonans Magnetyczny
 • Uspokajające i funkcjonalne części wspólne – strefy ciszy, pokój rodzica z dzieckiem, coffe point, Wi-Fi, self-check-in point,
 • 4 dedykowane recepcje
 • Komfortowe miejsca parkingowe dla Pacjentów
MOCNE STRONY

Placówka medyczna w centrum Katowic

Poradnia POZ

Lekarz rodzinny dla dzieci i dorosłych w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. W Globiana Medical Center można skorzystać z darmowej opieki zdrowotnej lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej, pielęgniarki, a w przypadku kobiet także z położnej.

Szeroki zakres usług medycznych

Oferta Globiana Medical Center obejmuje m.in. diagnostykę, leczenie i zabiegi chirurgiczne. Nasz zespół ekspertów pracuje z pasją i zaangażowaniem, aby dostarczyć najnowocześniejsze rozwiązania medyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb Pacjentów.

Doświadczona kadra lekarska

W naszych przychodniach specjalistycznych pracuje ponad 70 lekarzy. W jednym miejscu jesteśmy w stanie zrealizować większość potrzeb medycznych Pacjenta – od badań laboratoryjnych i wizyt lekarskich, po kompleksową diagnostykę oraz zabiegi chirurgiczne.

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Z jakimi firmami ubezpieczeniowymi współpracujecie?

W Globiana Medical Center współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi takim jak:

 • Allianz
 • Saltus
 • Compensa
 • Inter
 • UNimed

Jak mogę się zapisać do lekarza?

W Globiana Medical Center umożliwiamy kilka sposobów umawiania wizyt lekarskich:

 • telefoniczna rejestracja pod numerem: +48 32 253 27 00
 • rejestracja osobista w Placówce Medycznej przy ul. Zabrskiej 17 w Katowicach od poniedziałku do piątku od 8.00 do 20.00
 • online za pośrednictwem Portalu Pacjenta – zobacz więcej

Gdzie mogę sprawdzić grafiki przyjęć lekarzy?

Najbliższe terminy badań lekarzy pracujących w Globiana Medical Center można sprawdzić w Portalu Pacjenta oraz na portalu ZnanyLekarz.pl

Informacje o dostępności naszych lekarzy możesz uzyskać także dzwoniąc pod numer: +48 32 253 27 00

Drodzy Pacjenci!
Za utrudnienia przepraszamy!
Z uwagi na remont parkingu przed Centrum Medycznym Globiana, zapraszamy do wjazdu na parking wewnętrzny w budynku Global Office przy ul. Zabrskiej 17 - ochrona otworzy Państwu szlaban. Na parkingu dostępne będą miejsca parkingowe oznaczone logiem Globiana.