Pon. - pt. 8:00 - 20:00; sob. 9:00 - 13:00 +48 32 253 27 00

Oddział Chirurgii Jednego Dnia

w Centrum Medycznym Globiana

Nowoczesna Sala operacyjna

Zaopatrzona w najnowszy sprzęt medyczny Sala operacyjna umożliwia lekarzom na dokładne monitorowanie stanu pacjenta.

W Centrum Medycznym Globiana stawiamy na innowacje i komfort pacjentów. W Oddziale Chirurgii Jednego Dnia przeprowadzamy zabiegi chirurgiczne, które nie wymagają długotrwałej hospitalizacji. Naszym celem jest zapewnienie pacjentom wyjątkowej jakości opieki medycznej przy jednoczesnym skróceniu czasu rekonwalescencji.

Bezpieczne i skuteczne zabiegi

Nasz Oddział to nowoczesna przestrzeń, w której skupiamy się na szybkim powrocie do zdrowia

Dysponujemy czterema przestronnymi pokojami dla pacjentów, w tym jednym specjalnie przystosowanym dla osób o szczególnych potrzebach. Każdy pokój jest wyposażony w m.in. smart tv, prywatne łazienki z prysznicem, szafy na ubrania, wygodne fotele dla odwiedzających.

Komfort i opieka Pacjenta na pierwszym miejscu

Nasz zespół medyczny to serce naszego oddziału. Doświadczeni lekarze i pielęgniarki pracują razem, aby zadbać o Twój stan zdrowia.

Jesteśmy dumni, że możemy dostarczać innowacyjne i wyjątkowe rozwiązania medyczne, które umożliwiają pacjentom powrót do zdrowia w szybszy i bardziej komfortowy sposób. Nasz doświadczony zespół chirurgów specjalizuje się w różnych dziedzinach medycyny. Wspierają pacjentów na każdym etapie procesu chirurgicznego, zapewniając kompetentną opiekę i wsparcie.

Umów wizytę

Zostaw numer telefonu, a nasi Specjaliści oddzwonią do Ciebie!

    Zabiegi ginekologiczne w Centrum Medycznym Globiana
    W ramach Oddziału Chrurgii Jednego dnia wykonywane są m.in. zabiegi: - Abrazji frakcjonowanej kanału szyjki i jamy macicy w znieczuleniu ogólnym - histeroskopii diagnostycznej i zabiegowej - konizacji szyjki macicy... i wiele innych