Pon. - pt. 8:00 - 20:00; sob. 9:00 - 13:00 +48 32 253 27 00
Jednodniowe zabiegi ginekologiczne

Zabiegi ginekologiczne Katowice

Umów telefonicznie wizytę u ginekologa

+48 32 253 27 00

Możesz również wygodnie umówić konsultację online

Dlaczego warto wybrać Centrum Medyczne Globiana?

Największe zalety zabiegów ginekologicznych wykonywanych w naszym Oddziale Chirurgii Jednego Dnia

Pełny komfort

Najnowocześniejszy sprzęt, w pełni wyposażone pokoje dla Pacjentek, poczekalnia dla Twoich bliskich - wszystko dla komfortu przed, w trakcie oraz po zabiegu. Wybierając nasze Centrum Medyczne, wybierasz najwyższą jakość opieki, gdzie precyzja to klucz do Twojego komfortu i bezpieczeństwa.

Świetni specjaliści

Nasz doświadczony zespół medyczny to nie tylko eksperci w dziedzinie ginekologii, ale także specjaliści znani z empatycznej i indywidualnej opieki. Rozumiemy, że każda pacjentka ma swoje unikalne potrzeby i obawy, dlatego zapewniamy spersonalizowane podejście do każdego zabiegu. W naszym Centrum Medycznym nie tylko uzyskasz profesjonalną opiekę, ale także wsparcie i zrozumienie na każdym etapie.

Zadowoleni Pacjenci

Nasze Centrum Medyczne stawia bezpieczeństwo i komfort pacjentek jako absolutny priorytet. Dzięki starannie zaprojektowanym procedurom i nowoczesnym technologiom, zapewniamy, że każdy zabieg odbywa się w bezpiecznych warunkach, minimalizując ryzyko i dyskomfort.

Jakie zabiegi ginekologiczne wykonasz w ciągu jednego dnia?

W Centrum Medycznym Globiana wykonujemy następujące zabiegi:

Abrazja frakcjonowana kanału szyjki i jamy macicy

Abrazję frakcjonowaną kanału szyjki i jamy macicy w znieczuleniu ogólnym wykonuje się, gdy występują nieregularne lub nadmiernie obfite krwawienia menstruacyjne, a także w diagnostyce nieprawidłowych komórek w obrębie macicy. Najlepiej zaplanować po zakończeniu menstruacji.

Konizacja szyjki macicy

Konizacja szyjki macicy zalecana w przypadku wykrycia nieprawidłowych komórek na szyjce macicy, najczęściej po niepokojących wynikach cytologii. Zabieg najlepiej przeprowadzić w pierwszej połowie cyklu miesiączkowego, po ustąpieniu krwawienia. Może zostać przeprowadzony w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym.

Histeroskopia diagnostyczna z pobraniem wycinka

Histeroskopia diagnostyczna z pobraniem wycinka w znieczuleniu ogólnym jest stosowana do oceny wnętrza macicy, gdy występują nietypowe krwawienia lub inne niepokojące objawy. Najlepiej wykonać w fazie folikularnej cyklu, czyli po menstruacji a przed owulacją.

Histeroskopia zabiegowa z resektopią − usunięcie przegrody macicy

Usunięcie przegrody macicy w znieczuleniu ogólnym jest zalecane przy wrodzonych anomaliach macicy, które mogą wpływać na płodność. Zabieg wykonuje się w fazie folikularnej.

Histeroskopia zabiegowa − usunięcie polipa endometrium

Usunięcie polipa endometrium w znieczuleniu ogólnym wykonuje się, gdy stwierdzi się polipy, które mogą powodować krwawienia lub inne problemy. Idealny czas to faza folikularna cyklu.

Histeroskopia zabiegowa z resektopią − ablacja endometrium

Ablacja endometrium w znieczuleniu ogólnym – zabieg ten jest zalecany w przypadku bardzo obfitych krwawień miesiączkowych. Najlepiej przeprowadzić po menstruacji.

Histeroskopia zabiegowa − biopsja endometrium

Biopsja endometrium w znieczuleniu ogólnym – ten zabieg wykonuje się, aby ocenić komórki wyściełające macicę, najczęściej w przypadku nietypowego krwawienia. Zabieg najlepiej przeprowadzić w fazie folikularnej.

Histeroskopia zabiegowa − usunięcie IUD

Ten rodzaj zabiegu ginekologicznego wykonuje się, gdy jest potrzeba usunięcia wkładki wewnątrzmacicznej (IUD). Można przeprowadzić w dowolnym momencie cyklu. Usunięcie IUD można wykonać w znieczuleniu ogólnym.

Leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu za pomocą TOT

Zabieg ten najlepiej zaplanować, gdy pacjentka nie ma infekcji układu moczowego. Zabieg nie zależy od cyklu menstruacyjnego. Leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu za pomocą TOT może być wykonane w znieczuleniu ogólnym.

Drożność jajowodów SONO HSG

Badanie wykonuje się, aby sprawdzić drożność jajowodów, najczęściej w kontekście diagnozowania niepłodności. Idealnie między 6 a 11 dniem cyklu. Zabieg sprawdzenia drożności jajowodów SONO HSG może zostać wykonany w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym.

Punkcja torbieli przezpochwowa

Zabieg ten wykonuje się, gdy stwierdza się obecność torbieli, które mogą powodować ból lub inne objawy. Najlepiej przeprowadzić po zakończeniu menstruacji. Punkcję torbieli przezpochwową można wykonać w znieczuleniu ogólnym.

Zabiegi wykonuje:

Specjalista w dziedzinie Położnictwa i Ginekologii oraz Ginekologii Onkologicznej
 • Bardzo polecam Pana dr.Szaneckiego, wysoka kultura osobista, wiedza, doświadczenie to zapewne jego wielkie atuty.

  A.K.
  Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl
 • Właściwy człowiek na właściwym miejscu, wspaniały lekarz. (…)

  Agnieszka D.
  Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl
 • Prowadzę aktualnie swoją już drugą ciążę u Pana Doktora Wojciecha Szaneckiego. Pan Doktor jest profesjonalnym, empatycznym, pomocnym i doświadczonym Doktorem

  Katarzyna B.
  Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl
 • Pełny profesjonalizm Pana Doktora. Cierpliwe i dokładne wyjaśnienie metody leczenia. Bardzo dobra atmosfera. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

  Jadwiga
  Opinia z portalu ZnanyLekarz.pl
Skontaktuj się z nami, aby umówić się na konsultację i dowiedzieć się więcej o dostępnych opcjach

Zabiegi ginekologiczne w Katowicach w Centrum Medycznym Globiana

Umów się: +48 32 253 27 00

lub wypełnij poniższy formularz

  Zarezerwuj wizytę w Centrum Medycznym w Katowicach

  umów się do sprawdzonego ginekologa

  Nasza Rejestracja jest czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 20.00

  Drodzy Pacjenci!
  Za utrudnienia przepraszamy!
  Z uwagi na remont parkingu przed Centrum Medycznym Globiana, zapraszamy do wjazdu na parking wewnętrzny w budynku Global Office przy ul. Zabrskiej 17 - ochrona otworzy Państwu szlaban. Na parkingu dostępne będą miejsca parkingowe oznaczone logiem Globiana.