Pon. - pt. 8:00 - 20:00; sob. 9:00 - 13:00 +48 32 253 27 00

Grupowe ubezpieczenie zdrowotne Saltus

Ubezpieczenia medyczne Saltus zapewniają klientom szeroki dostęp do wysokiej jakości opieki medycznej dzięki współpracy z Globiana Medical Center. To partnerstwo gwarantuje priorytetowy dostęp do specjalistów oraz różnorodne usługi zdrowotne. Ubezpieczeni klienci mogą cieszyć się poczuciem bezpieczeństwa finansowego i pewnością, że ich zdrowie jest w dobrych rękach. Saltus to nie tylko firma ubezpieczeniowa, to partner w drodze do zdrowego i pełnego życia.

Ubezpieczenie medyczne Saltus gwarantuje dostęp do pełnego spektrum usług zdrowotnych. Obejmuje to zarówno rutynowe badania, jak i zaawansowane procedury diagnostyczne oraz terapeutyczne. Posiadając ubezpieczenie Saltus, klienci mogą korzystać z konsultacji i opieki wykwalifikowanych specjalistów, niezależnie od dziedziny medycyny. To znacząco skraca czas oczekiwania na wizytę u eksperta.

 

Jak możesz umówić wizytę?

  • Umów wizytę za pomocą strony internetowej Saltus
  • Zadzwoń na Rejestrację w Centrum Medycznym Globiana: +48 32 253 27 00
  • Zleć umówienie wizyty w Centrum Umawiania Wizyt Saltus. Zadzwoń: (58) 770 36 92 lub 801 005 777
  • Napisz maila na [email protected]
Zabiegi ginekologiczne w Centrum Medycznym Globiana
W ramach Oddziału Chrurgii Jednego dnia wykonywane są m.in. zabiegi: - Abrazji frakcjonowanej kanału szyjki i jamy macicy w znieczuleniu ogólnym - histeroskopii diagnostycznej i zabiegowej - konizacji szyjki macicy... i wiele innych