Pon. - pt. 8:00 - 20:00; sob. 9:00 - 13:00 +48 32 253 27 00

Kariera

Sprawdź aktualne oferty pracy i dołącz do naszego zespołu!

Jesteśmy ludźmi z pasją, zaangażowaniem i poczuciem prawdziwej misji!

Dla nas liczy się każdy pacjent i każda historia, która za nim stoi.

To, co nas wyróżnia, to podejście do sposobu niesienia pomocy medycznej… Tak! W Globianie chcemy nieść pomoc medyczną, a nie świadczyć jedynie usługi medyczne.

Oprócz wiedzy i doświadczenia medycznego nasi pracownicy niejednokrotnie korzystali z usług polskiego systemu ochrony zdrowia i borykali się z takimi samymi problemami, jak wszyscy inni… Dlatego postanowiliśmy wypracować proste, komfortowe, nowoczesne rozwiązania, które zupełnie zmieniają postrzeganie niesionych przez placówkę medyczną świadczeń – na dotychczas nieosiągalnym poziomie w naszym kraju.

Będziemy korzystać z dostępnych rozwiązań medycznych na światowym poziomie i wspierać innowacyjność w tej dziedzinie. Nawiązujemy współpracę z polskimi Start-up’ami i firmami medycznymi, których technologie są wykorzystywane powszechnie na całym świecie.

Brzmi interesująco? Chcesz z nami tworzyć opiekę medyczną jutra?

Aktualne oferty pracy

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie pacjenta do badań,
  • Opieka pielęgniarska nad pacjentem w czasie pobytu w Centrum Medycznym, w tym monitorowanie stanu zdrowia pacjentów i wykonywanie procedur medycznych,
  • Administrowanie leków i wykonywanie innych procedur medycznych zgodnie z wytycznymi,
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej w zakresie wykonywanej pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Asystowanie przy wykonywaniu badań specjalistycznych oraz przy zabiegach,
  • Pobranie, zabezpieczenie i przekazywanie materiału do badań diagnostycznych,
  • Współpraca z personelem lekarskim i pielęgniarskim w zakresie realizacji usług medycznych,
  • Udzielanie wsparcia pacjentom i ich rodzinom, dostarczanie informacji i edukacja na temat opieki zdrowotnej oferowanej przez nasze Centrum.

Nasze wymagania

  • Aktualne prawo do wykonywania zawodu,
  • Studia wyższe w zakresie pielęgniarstwa,
  • Pasja do wykonywanej pracy i wysoka kultura osobista,
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i empatia wobec pacjentów, otwartość na ludzi z różnych kultur,
  • Dobra obsługa komputera,
  • Chęć do nauki i doskonalenia umiejętności zawodowych.
Mile widziane:
  • Specjalizacje z medycyny rodzinnej, chirurgii, anestezji, pielęgniarstwa operacyjnego, endoskopii oraz m. in kursy szczepień dla dzieci i dorosłych, kurs EKG.

To oferujemy

  • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,
  • Swoboda w działaniu, ale i duże wsparcie ze strony przełożonego oraz zespołu pozwalające na osiągnięcie lepszych wyników
  • Udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą,
  • Pracę w pięknych przestrzeniach, które zdobywają międzynarodowe nagrody,
  • Możliwość współtworzenia nowoczesnego standardu usług medycznych, opartego na jakości,
  • Szkolenia wprowadzające związane ze stanowiskiem pracy oraz możliwość udziału w innych szkoleniach,
  • Możliwość awansu.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • inicjatywy dobroczynne
  • premie uznaniowe
  • nowoczesne i komfortowe miejsce pracy

Wybierz z listy stanowisko na które chcesz aplikować.

    Kolonoskopia, gastroskopia w globianie
    Najbliższe terminy:
    • 30.04 wtorek - gastroskopia bez znieczulenia
    • 06.05 poniedziałek - gastroskopia
      i kolonoskopia
    • 14.05 wtorek - gastroskopie ze znieczuleniem i bez znieczulenia
    • 18.05 sobota - kolonoskopia, gastroskopia + kolonoskopia