Pon. - pt. 8:00 - 20:00; sob. 9:00 - 13:00 +48 32 253 27 00

dr n. med. Anna Kochel – Jankowska

Gastroenterolog

dr n. med. Anna Kochel – Jankowska

 • Polski, Angielski
 • +48 32 253 27 00
 • Globiana Medical Center ul. Zabrska 17
  Katowice

Certyfikaty

 • Najlepsza jakość
  ZnanyLekarz.pl, 2018
 • Najlepsza jakość
  ZnanyLekarz.pl, 2019
 • Najlepsza jakość
  ZnanyLekarz.pl, 2021
 • Najlepsza jakość
  ZnanyLekarz.pl, 2022

Notatka biograficzna

Dr n. med. Anna Kochel – Jankowska jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej (obecnie Śląskiego Uniwersytetu Medycznego) w Katowicach. Pani doktor posiada tytuł doktora nauk medycznych oraz specjalizację z zakresu chorób wewnętrznych i gastroenterologii (ukończone kolejno w 2008 i 2011 roku). Ponadto ukończyła studia doktoranckie na Śląskim Uniwersytecie Medycznym oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku Biologia Molekularna. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyła w trakcie wieloletniej pracy w Klinice Gastroenterologii Centralnego Szpitala Klinicznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Pani doktor Kochel – Jankowska posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego potwierdzający umiejętności w zakresie oceny ultrasonograficznej jamy brzusznej. Ponadto jest uczestniczką licznych szkoleń i kursów m.in. z zakresu diagnostyki USG narządów jamy brzusznej, a także Pani doktor jest członkinią Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii.

Dr n.med. Anna Kochel – Jankowska przyjmuje pacjentów od 18 roku życia. Pani doktor porozumiewa się w języku polskim oraz angielskim.

Edukacja

Śląska Akademia Medyczna w Katowicach, Wydział Lekarski (2001r.),

Specjalizacja z zakresu chorób wewnętrznych (2008 r.),
Specjalizacja z zakresu gastroenterologii (2011 r.). 

Studia doktoranckie na Śląskim Uniwersytecie Medycznym

Studia podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim (kierunek Biologia Molekularna). 

Zabiegi ginekologiczne w Centrum Medycznym Globiana
W ramach Oddziału Chrurgii Jednego dnia wykonywane są m.in. zabiegi: - Abrazji frakcjonowanej kanału szyjki i jamy macicy w znieczuleniu ogólnym - histeroskopii diagnostycznej i zabiegowej - konizacji szyjki macicy... i wiele innych