Pon. - pt. 8:00 - 20:00; sob. 9:00 - 13:00 +48 32 253 27 00
Lek. Joanna Głowacka-Kareł

Radiolog

lek. Joanna Głowacka - Kareł

Godziny przyjęć

  • +48 32 253 27 00O godziny przyjęć lek. Joanny Kareł Głowackiej zapytaj na infolinii

Notatka biograficzna

Lek. Joanna Głowacka – Kareł jest absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej (obecnie Śląski Uniwersytet Medyczny) w Katowicach. Specjalizację z radiodiagnostyki II stopnia zdobyła w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym w Zabrzu pod kierownictwem prof. Dobrowolskiego.

Pani Doktor Joanna Głowacka – Kareł doświadczenie zawodowe zdobyła w m.in. Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu, Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Nr 3 w Zabrzu, Szpitalu w Kędzierzynie-Koźlu, a także w Szpitalu Miejskim w Zabrzu, gdzie była kierownikiem pracowni diagnostycznej. Podczas pracy w Śląskim Centrum Chorób Serca Pani Doktor nie tylko pełniła funkcję kierowniczą w pracowni diagnostyki obrazowej, ale i brała czynny udział w stworzeniu i uruchomieniu pracowni.

Edukacja

Śląska Akademia Medyczna w Katowicach (obecnie Śląski Uniwersytet Medyczny);

Specjalizacja z zakresu radiodiagnostyki II stopnia;

Drodzy Pacjenci!
Za utrudnienia przepraszamy!
Z uwagi na remont parkingu przed Centrum Medycznym Globiana, zapraszamy do wjazdu na parking wewnętrzny w budynku Global Office przy ul. Zabrskiej 17 - ochrona otworzy Państwu szlaban. Na parkingu dostępne będą miejsca parkingowe oznaczone logiem Globiana.