Pon. - pt. 8:00 - 20:00; sob. 9:00 - 13:00 +48 32 253 27 00
lek. Róża Swaczyna

Dermatolog

lek. Róża Swaczyna

Godziny przyjęć

  • +48 32 253 27 00O godziny przyjęć lek. Róży Swaczyny zapytaj na infolinii

Notatka biograficzna

Lek. Róża Swaczyna jest absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu. Po dyplomie na wydziale lekarskim odbyła dwuletni staż na oddziałach: chirurgii ogólnej, ginekologii, pediatrii oraz chorób wewnętrznych. Po zakończeniu stażu Pani Doktor rozpoczęła specjalizację z zakresu dermatologii oraz wenerologii w Klinice Dermatologicznej w Katowicach przy ulicy Francuskiej. Pani Doktor Róża Swaczyna swoje doświadczenie zawodowe rozpoczęła na Oddziale Dermatologii w Katowickim Centrum Onkologii przy ulicy Raciborskiej.

Lek. Róża Swaczyna zajmuje się przeprowadzaniem kompleksowej diagnostyki i leczeniem chorób skóry. Posiada ogromne doświadczenie w rozpoznawaniu i leczeniu nowotworów skóry, które zdobyła dzięki pracy m.in. w Wojewódzkiej Poradni Dermatologicznej, jako terenowy lekarz-dermatolog (okręg Ligota/Kostuchna) czy w Przyzakładowej Poradni KWK „Śląsk”. Obecnie pracuje w centrach medycznych na terenie Katowic.

Lek. Róża Swaczyna od początku swojej kariery sukcesywnie poszerza zakres wiedzy, uczestnicząc w kursach doskonalących, warsztatach oraz konferencjach naukowych. Dzięki serii szkoleń realizowanych przez Klinikę Dermatologii w Katowicach posiadła wiedzę z zakresu m.in. wenerologii, alergii, łuszczycy, trądziku różowatego i młodzieńczego czy atopowego zapalenia skóry. Ukończyła również kurs dermatoskopii. 

Pani Doktor Róża Swaczyna przyjmuje Pacjentów w języku polskim.

Edukacja

Akademia Medyczna we Wrocławiu, Wydział Lekarski;

Specjalizacja z zakresu dermatologii i wenerologii;

Najbliższe terminy - dermatolog Katowice

Drodzy Pacjenci!
Za utrudnienia przepraszamy!
Z uwagi na remont parkingu przed Centrum Medycznym Globiana, zapraszamy do wjazdu na parking wewnętrzny w budynku Global Office przy ul. Zabrskiej 17 - ochrona otworzy Państwu szlaban. Na parkingu dostępne będą miejsca parkingowe oznaczone logiem Globiana.