Pon. - pt. 8:00 - 20:00; sob. 9:00 - 13:00 +48 32 253 27 00
Lek. Ewa Grądkowska

Kardiolog

dr n. med. Marta Kurdziel

Certyfikaty

  • EACVI Certification in Adult Transthoracic Echocardiography Level 1 (02.2018)
  • EACVI Certification in Adult Transthoracic Echocardiography Level 2 (07.2018)

Godziny przyjęć

  • +48 32 253 27 00O godziny przyjęć dr n. med. Marty Kurdziel zapytaj na infolinii

Notatka biograficzna

Dr n. med. Marta Kurdziel jest absolwentką wydziału lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończyła specjalizację z zakresu kardiologii zdobywając doświadczenie kliniczne na oddziale kardiologii w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Posiada certyfikat Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego w zakresie echokardiografii dorosłych (EACVI Certification in Adult Transthoracic Echocardiography).

Pani Doktor połączyła swoją pasję do kardiologii z aktywnością w górach wysokich, broniąc rozprawę doktorską na temat wpływu ekstremalnych wysokości na funkcjonowanie układu krążenia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Ponadto, współpracowała z prof. Żołądziem jako asystent na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Przez kilka miesięcy dr n. med. Marta Kurdziel była lekarzem wolontariuszem dla organizacji Himalayan Rescue Association w Nepalu, zapewniając opiekę medyczną w obszarze wysokogórskim w Himalajach (Manang). Dodatkowo, prowadziła szkolenia dla członków Polskiego Himalaizmu Zimowego dotyczące zdrowia i chorób w górach wysokich.

Aktualnie wykłada na studiach podyplomowych z Medycyny Wysokogórskiej i Medycyny Podróży na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz publikuje w renomowanych międzynarodowych czasopismach naukowych z zakresu kardiologii i medycyny wysokogórskiej.

Pani Doktor każdego dnia z pasją poświęca się kardiologii i diagnostyce nieinwazyjnej, ze szczególnym zamiłowaniem do medycyny wysokogórskiej i kardiologii sportowej.

Prywatnie Pani Doktor jest miłośniczką gór, outdoorowych aktywności oraz koni.

Edukacja

Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Wydział Lekarski, 

 

Specjalizacja z zakresu kardiologii wraz z doświadczeniem klinicznym na oddziale kardiologii w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu.

Publikacje

Najbliższe terminy - kardiolog, kardiolog dziecięcy Katowice

Zabiegi ginekologiczne w Centrum Medycznym Globiana
W ramach Oddziału Chrurgii Jednego dnia wykonywane są m.in. zabiegi: - Abrazji frakcjonowanej kanału szyjki i jamy macicy w znieczuleniu ogólnym - histeroskopii diagnostycznej i zabiegowej - konizacji szyjki macicy... i wiele innych