Pon. - pt. 8:00 - 20:00; sob. 9:00 - 13:00 +48 32 253 27 00

Poradnia psychologiczna

Poradnia psychologiczna

Zadaniem poradni psychologicznej jest przede wszystkim pomaganie ludziom w uporaniu się z rozmaitymi sytuacjami, z którymi sami nie dają oni sobie rady.
W Globiana Medical Center pacjent uzyskuje pełne wsparcie psychologiczne i emocjonalne. Poradnia oferuje szereg usług, takich jak terapia indywidualna, terapia par, terapia rodzinna, poradnictwo psychologiczne oraz diagnostykę i terapię zaburzeń psychicznych. Nasi doświadczeni psycholodzy pomagają w radzeniu sobie z problemami emocjonalnymi. Zapewniamy bezpieczne i poufne środowisko, w którym pacjenci mogą otwarcie rozmawiać o swoich problemach i otrzymać skuteczną pomoc.

Leczymy i diagnozujemy m.in.:

 • Depresja
 • Lęki i fobie
 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia odżywiania
 • Uzależnienia
 • Problemy w relacjach
 • Zaburzenia osobowości
 • Zaburzenia afektywne dwubiegunowe (choroba afektywna dwubiegunowa)

Najbliższe terminy - poradnia psychologiczna Katowice

sprawdź terminy konsultacji w psychologa
 • Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Chciał pomóc i pomógł. Żałuję, że tak długo męczyłam się z moją dolegliwością. Dziękuję.

  Agnieszka
  ZnanyLekarz.pl

FAQ - Najczęściej Zadawane Pytania

Czym zajmuje się poradnia psychologiczna?

Poradnia psychologiczna zajmuje się udzielaniem pomocy psychologicznej, emocjonalnej i terapeutycznej osobom, które borykają się z problemami emocjonalnymi i trudnościami w życiu.

Czy wizyta w poradni psychologicznej jest poufna?

Tak, wizyta w poradni psychologicznej jest poufna. Nasze poradnie zapewniają bezpieczne i poufne środowisko, w którym nasi pacjenci mogą otwarcie rozmawiać o swoich problemach.

Jakie usługi oferuje poradnia psychologiczna?

Nasza poradnia oferuje szereg usług, takich jak terapia indywidualna, terapia par, terapia rodzinna, poradnictwo psychologiczne oraz diagnozę i terapię zaburzeń psychicznych.

Jakie choroby i dolegliwości można leczyć lub diagnozować w poradni psychologicznej?

W poradni psychologicznej można leczyć i diagnozować wiele chorób i dolegliwości, takich jak depresja, lęki i fobie, zaburzenia lękowe, zaburzenia odżywiania, uzależnienia, problemy w relacjach, zaburzenia osobowości oraz zaburzenia afektywne dwubiegunowe.

Jak wygląda wizyta u psychologa?

Spotkanie z psychologiem to przede wszystkim rozmowa. Psycholog stara się dowiedzieć na czym polega problem Pacjenta, jakie są jego oczekiwania względem wizyty. Gabinet psychologa to tzw. bezpieczna przestrzeń. Pacjent może rozmawiać o każdym, nawet najtrudniejszym i najbardziej bolesnym dla niego temacie. Nie istnieje żadne tabu – wszystkie tematy, które są istotne dla Pacjenta będą omówione z psychologiem w trakcie wizyt.

Zabiegi ginekologiczne w Centrum Medycznym Globiana
W ramach Oddziału Chrurgii Jednego dnia wykonywane są m.in. zabiegi: - Abrazji frakcjonowanej kanału szyjki i jamy macicy w znieczuleniu ogólnym - histeroskopii diagnostycznej i zabiegowej - konizacji szyjki macicy... i wiele innych